دوشنبه 10 بهمن 1401 شمسی /1/30/2023 11:42:09 AM

با رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، «مهرداد بذرپاش» که پیش از این رئیس دیوان محاسبات بود به‌عنوان دومین وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم انتخاب شد.
«مهرداد بذرپاش» وزیر راه و شهرسازی شد

به گزارش اقتصادنامه به نقل از تسنیم، رسیدگی به صلاحیت و برنامه‌ها و سوابق کاری «مهرداد بذرپاش» وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۶ آذرماه) قرار داشت که در ابتدای جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، «عبدالجلال ایری» سخنگوی کمیسیون عمران، گزارش این کمیسیون درباره برنامه‌ها و سوابق کاری آقای بذرپاش را قرائت کرد.
پس از آن، نمایندگان مخالف و موافق برنامه‌های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند و سپس آقای بذرپاش به دفاع از برنامه‌های خود پرداخت؛ و پس از رأی‌گیری، در نهایت مهرداد بذرپاش با کسب ۱۸۷ رأی موافق، ۶۴ رأی مخالف، ۷ رأی ممتنع و ۵ رأی باطله از مجموع ۲۶۳ آرای مأخوذه، به‌عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب شد.

گفتنی است در جلسه نوبت عصر (یکشنبه ۱۴ آذرماه) نامه رئیس‌جمهور برای معرفی مهرداد بذرپاش به‌عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در مجلس اعلام وصول شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین