پنجشنبه 18 آذر 1400 شمسی /12/9/2021 4:13:48 AM

پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری دو نفر از فروشندگان سلاح و مهمات در فضای مجازی خبر داد.
اسلحه فروشان مجازی به دام افتادند/ کشف ۳ قبضه اسلحه

به گزارش اقتصادنامه به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ مهدی تاجیک رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ  از کشف یک قبضه سلاح جنگی و سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در غرب تهران خبر داد.

سرهنگ تاجیک در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند دو نفر از فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

وی گفت: با شناسایی هویت متهمان و مخفیگاه آنان در حوالی میدان آزادی، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد و ماموران این مرکز ظهر روز گذشته در حالی که متهمان قصد داشتند به صورت مخفیانه اسلحه ها را جابه جا کنند در یک اقدام ضربتی آنها دستگیر و در بازرسی از خودرویشان یک قبضه سلاح جنگی و سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز که به صورت ماهرانه جاسازی شده بود را کشف کردند.

وی افزود: پس از انتقال متهمان و انجام بازجویی مقدماتی، مشخص شد این افراد سلاح های جنگی و شکاری را از همدستشان در استان های غربی کشور تهیه کرده و پس از انتقال آن به مخفیگاه با تبلیغ در فضای مجازی به فروش می‌رساندند.

سرهنگ تاجیک با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد: پلیس به طور جد با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد.

وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین