شنبه 21 فروردين 1400 شمسی /4/10/2021 7:39:50 PM
  • گروه مطلب:| خبر| خودرو| فارسی|
  • کد مطلب:26952
  • زمان انتشار:پنجشنبه 5 فروردين 1400-18:38
  • کاربر:
نظارت بر نحوه خدمات‌رسانی ادامه دارد

مدیران امداد خودرو ایران، به منظور نظارت بر کیفیت و سرعت خدمات امدادگران، از نخستین روز آغاز طرح امداد نوروزی، از محورهای مواصلاتی تهران و همچنین سایر پایگاه‌ها و دفاتر منطقه‌ای بازدید به عمل آورده‌اند.
۴ برابر شدن خدمات غیر حضوری امداد نوروزی ایران خودرو

به گزارش اقتصادنامه، عباس میرحسینی مدیرعامل به همراه جمعی از مدیران امدادخودرو ایران با حضور در پایگاه‌های امدادی گرمدره، قزوین و قم و همچنین محورهای اصفهان، رشت و فیروزکوه، ضمن بررسی فرآیند امدادرسانی در این پایگاه‌ها از مسئولین و همکاران مستقر، در خصوص امکانات لازم برای ارتقای سطح امدادرسانی تبادل نظر کردند.
به گزارش واحد ارتباطات شرکت امدادخودروایران، علاوه بر پوشش نیازهای امدادی هموطنان در سفرهای ضروری در محورهای مواصلاتی سراسر کشور، خدمات امدادی غیر حضوری در نوروز امسال با استقبال گسترده مردم مواجه شده و میزان مراجعات و خدمات ارایه شده غیرحضوری در مجموع نسبت به نوروز سال گذشته بالغ بر چهار برابر شده است. این خدمات که شامل سرویس‌های دوره‌ای، خدمات امدادی نیمه سنگین و سایر خدمات است، نیاز مردم را به تردد کمتر از قبل خواهد کرد.
لازم به ذکر است همزمان با آغاز تعطیلات نوروز به رغم شرایط کرونایی، شرکت امداد خودرو ایران برای ارایه خدمات امدادی و غیرحضوری خود مانند سال‌های گذشته جشنواره امداد نوروزی را آغاز کرد و در حال حاضر پایگاه‌های امدادی این شرکت به همراه بزرگ‌ترین ناوگان امدادخودرویی کشور مشتمل بر ۱۴۴۰ ناوگان امدادی در تمامی مسیرهای مواصلاتی در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند.
جشنواره خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای تعطیلات نوروز، با تاکید بر ماندن در خانه و دریافت خدمات غیرحضوری آغاز شده و تا ۱۳ فروردین ماه ادامه خواهد داشت. هم‌میهنان در صورت نیاز به دریافت خدمات می‌توانند با شماره مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌خودرو ۰۹۶۴۴۰ تماس حاصل کرده و یا از طریق اپلیکیشن ایساکو درخواست دریافت خدمات ثبت کنند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین