يکشنبه 17 اسفند 1399 شمسی /3/7/2021 8:58:25 PM
آزاده نظر‌بلند؛

معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، از 17 هزار 733 سفارش تا ساعات اولیه سومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد و گفت: 13 هزار نفر از مشمولان از بن‌های خود برای خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خرید کرده‌اند.
فروش 50 میلیارد ریال کتاب تا ساعات اولیه سومین روز نمایشگاه مجازی/13 هزار نفر بن خرج کردند

به گزارش اقتصادنامه به نقل از خبرگزاری کتاب ایران، آزاده نظر‌بلند، معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ‌، درباره جدید‌ترین آمار نمایشگاه مجازی کتاب تهران بیان کرد: از ابتدای نمایشگاه تا این ساعت، در مجموع 17 هزار 733 سفارش و بالغ بر 50 میلیارد ریال به ثبت رسیده است.


وی درباره تعداد کتاب‌های فروخته شده ادامه داد: با توجه به ارتقا فنی سایت خوشبختانه، 94 هزار 500 نسخه کتاب فروخته شده‌است.
نظر‌بلند با اشاره به درخواست‌های ثبت شده به معنای تعداد بازدید‌کننده‌ها، ادامه داد: از 24 ساعت گذشته، نزدیک به 20 میلیون نفر از سایت نمایشگاه بازدید کردند؛ علاوه‌براین آمار بیشترین مراجعه در ساعت، 2 میلیون مراجعه به ثبت رسیده است.
 
معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران درباره میزان هزینه‌‌کرد بن از سوی مشمولان گفت: در مجموع  نزدیک به 13 هزار نفر از مشمولان از بن‌های خود برای خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خرید کرده‌اند.نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا 6 بهمن‌ماه ادامه دارد.

 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

آخرین عناوین