سه شنبه 11 آذر 1399 شمسی /12/1/2020 8:56:43 PM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:20896
  • زمان انتشار:پنجشنبه 1 آبان 1399-8:51
  • کاربر:

شرکت فولاد اکسین خوزستان با مشارکت شرکت فولاد خوزستان در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی اقدام به آزادسازی تعداد ۷۰ نفر زندانی معسر غیر عمد نمود.
بامشارکت دو شرکت فولاد خوزستان و فولاد اکسین 70نفر زندانی غیر عمد آزاد شدند

لازم به ذکر است مبلغ اختصاص یافته جهت این اقدام بالغ بر سه میلیارد ریال از سوی فولاد اکسین بوده که با موافقت هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در اختیار ستاد دیه استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنامه، حجت السلام مرادی، رییس دادگستری استان خوزستان در این مراسم بیان کرد: هر دو شرکت فولادی اکسین و خوزستان علاوه بر درخشش در تولید و رشد خوبی که داشته اند در مسئولیت های اجتماعی و امور اینچنینی پیشگام هستند.

همچنین سرهنگ حاجتی معاون هماهنگی سپاه پاسداران استان خوزستان از مدیران عامل دو شرکت که در امور خیر پیش قدم هستند تجلیل کرد با تقدیر از عملکرد دو شرکت در امور عام المنفعه گفت: ای کاش در خوزستان ۱۰ تا مدیر از جنس مدیرعامل فولاد و فولاد اکسین داشتیم.  

 وی گفت این افراد بدلیل مشکلات مالی کوچک و غیر عمد درگیر زندان هستند و بسیاری از آنها افراد تکنسین و اهل فن هستند بدلیل بدهی و یا دیه غیر عمد گرفتار هستند. 

مهندس محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان به عنوان حامی اصلی این برنامه گفت، شرکت فولاد خوزستان در راستای انجام تعهدات اجتماعی خود همواره این دسته برنامه انسان دوستانه را دستور کار خود دارد و از فولاد اکسین نیز که در این مراسم مشارکت داشته تقدیر نمود و همچنین اعلام آمادگی کرد که در ایام دهه فجر نسبت به آزاد سازی تعدادی دیگر از زندانیان جرایم غیر عمد اقدام نماید.

همچنین دکتر یارعلی زاده نایب رئیس هیئت مدیره فولاد اکسین در این مراسم با بیان اینکه شرکت فولاد اکسین خوزستان یک شرکت ملی است که سهام دار آن میلیون ها نفر تحت پوشش تامین اجتماعی و بازنشستگان هستند و در نهایت تلاش های این شرکت نفعش باید به همه برسد. وی حرکت رو به رشد شرکت در مسیر تولید این امکان را ایجاد کرده که اکسین بیشتر از گذشته در حوزه مسئولیت های اجتماعی خود در استان خوزستان فعال تر باشد، اظهار امیدواری کرد این روند تداوم داشته باشد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین