پنجشنبه 1 آبان 1399 شمسی /10/22/2020 12:44:54 AM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:20798
  • زمان انتشار:چهارشنبه 23 مهر 1399-13:58
  • کاربر:

ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان البرز اظهار داشت: تحقق شاخص‌های مطلوب مالی و بانکی درگرو انجام صحیح عملیات بانکی، بازاریابی اصولی، تعامل دوجانبه با مشتریان امکان‌پذیر است.
ارزیابی عملکرد واحدهای بانک توسعه تعاون باهدف ارتقای کارآمدی صورت می‌پذیرد

به گزارش اقتصادنامه، ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان البرز اظهار داشت: تحقق شاخص‌های مطلوب مالی و بانکی درگرو انجام صحیح عملیات بانکی، بازاریابی اصولی، تعامل دوجانبه با مشتریان امکان‌پذیر است.

وی افزود: هر موسسه مالی برای ادامه فعالیت به‌صورت اثربخش، نیازمند ارتقای سطح کارآمدی و بهره‌وری است و کلیه واحدهای استانی و شعب، سهم مشخصی در ایجاد کارنامه مثبت مالی بانک در بازه‌های زمانی گوناگون دارند.

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: نظام برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک، با آگاهی از تکالیف ملی، وضعیت شعب، مزیت منطقه‌ای، سابقه فعالیت‌ها، محصولات بانک و ابزارهای در اختیار واحدهای استانی و شعب، شاخص‌ها را در سطوح مختلف هدف‌گذاری نموده و به واحدهای استانی و شعب ابلاغ نموده‌اند.

شیخ‌زاده تصریح نمود: میزان تکالیف مشخص‌شده برای واحدهای استانی و شعب در تحقق مطلوب شاخص‌های تسهیلات پرداختی، تجهیز منابع، صدور ضمانت‌نامه و سایر شاخص‌ها نشان‌دهنده حداکثر هدف مورد انتظار نیست و درصورتی‌که همکاران شعب با آگاهی از ظرفیت‌های موجود در منطقه جغرافیایی تحت پوشش، زمینه‌ساز عملکردی فراتر از اهداف برنامه را فراهم نمایند، اقدام مهمی در راستای ارتقای سیستم برنامه و عملکرد بانک به اجرا درآورده‌اند.

وی با اشاره به نقش مهم ابتکار و خلاقیت همکاران در ارائه پیشنهادهای کارآمد به مشتریان حقیقی و حقوقی گفت: ارکان بازاریابی و اعتباری بانک در واحدهای ستادی و صف با ارائه گزینه‌های متنوع به مشتریان می‌توانند در تأمین نیاز واحدهای اقتصادی و همچنین ارتقای سطح عملیات بانکی واحد خود کوشا باشند.

امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک ضمن تبیین نحوه عملکرد استان البرز در نیمه ابتدایی سال جاری گفت: تسهیلات پرداختی استان طی این دوره بالغ‌بر 3700 میلیارد ریال و ارزش ضمانت‌نامه صادره نیز 650 میلیارد ریال بوده است.

علی غیاثی مدیر شعب استان البرز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده گفت: برنامه ابلاغی به استان البرز تکلیف مهمی را به همکاران استان برای تحقق سهم بسزایی از موفقیت بانک مشخص نموده است و امید است با توجه به برخی کمبودها، با تلاش همکاران نتیجه مطلوبی در پایان سال جاری در استان به وقوع بپیوندد.

گفتنی است در این جلسه معاونین استان و همچنین روسای برخی شعب منتخب مطالبی را در خصوص مشکلات و ارائه راهکارها مطرح نمودند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین