شنبه 14 تير 1399 شمسی /7/4/2020 11:32:25 PM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:12162
  • زمان انتشار:چهارشنبه 14 خرداد 1399-18:52
  • کاربر:
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت گل‌گهر انجام شد؛

آیین افتتاحیه کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان که با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های تابعه احداث شده‌ است، صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
افتتاح و بهره‌برداری از کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان

به گزارش اقتصادنامه، در این مراسم که امام جمعه سیرجان، فرمانده انتظامی استان کرمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان و جمعی از مدیران شرکت‌های منطقه گل‌گهر و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی حضور داشتند، مهندس ملارحمان به اهمیت و نقش امنیت در جهت دسترسی به مؤلفه‌های توسعه اقتصادی پرداخت.

وی درباره اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی گفت: در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، توسعه متوازن به این معنی است که در عرصه اقتصاد، توسعه بدون داشتن پیش‌نیازهای امنیت و حمایت‌های امنیتی، انتظامی و اجتماعی محقق نخواهد شد.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر ادامه داد: هر اقدام کوچکی از سوی بنگاه‌های اقتصادی در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه فرهنگ، اجتماع، اقتصاد، امنیت و ... جزء وظایف ذاتی آن‌هاست و بایستی به شدت ادامه پیدا کند و اگر امروز نیروی انتظامی، توسعه پیدا کند برکات آن شامل تمامی آحاد مردم می‌شود.

مهندس ملارحمان با اشاره به کسب دستاوردهای چشمگیر در حوزه تولید در گل‌گهر گفت: مقام معظم رهبری سال گذشته را به نام رونق تولید و امسال را به نام جهش تولید نامگذاری کردند و بایستی با افتخار بگویم که ما سال گذشته جهش تولید را در گل‌گهر محقق کردیم و توانستیم ۴ درصد افزایش تولید داشته باشیم و در سال جاری نیز در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، برنامه‌ریزی لازم برای دستیابی به رکوردهای خوب در حوزه تولید انجام شده است.

وی همچنین با بیان اینکه سال گذشته چندین طرح و پروژه در منطقه گل‌گهر با حضور مقامات ارشد کشور مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت، گفت: در سال ۹۹ نیز برنامه‌ریزی لازم برای راه‌اندازی ۱۳ طرح و پروژه بزرگ و کلنگ‌زنی ۱۳ طرح در منطقه گل‌گهر انجام شده است که بهره‌برداری از هر کدام از این طرح‌ها می‌تواند به رونق اقتصاد و صنعت کشور و دستیابی به نقشه راه توسعه کشور کمک شایانی نماید.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین